יניב באיו – צילום חתונות

אצל יניב באיו התמונות יוצרות יחד סיפור אישי וקצר, והן הרבה מעבר לרצף סתמי של צילומים. אותו סיפור הוא בעצם תזכורת נצחית לערב הענק והבלתי נשכח – ערב החתונה שלכם!

יניב והצוות מבינים שכל חתונה היא יצירת אומנות משל עצמה. לכן, הם מתעדים כל אירוע בסגנון אומנותי ייחודי, השואב את השראתו מעולם הקולנוע.
 
יניב באיו
 
 

גלריות

 
 
 
כותרת
 
 
כותרת
 
 
כותרת
 
 
 
כותרת
 
 
 
חוות דעת
דירוג משוקלל 4.9125 מתוך 5 (20 מדרגים)
ממליצים בחום!!
דירוג משוקלל
"ממליצים בחום !!! יניב מקצועי ביותר, וקיבלנו מחמאות רבות מהאורחים על התמונות ואיכות הצילום. יניב ליווה אותנו במהלך היום - הוא הרגיע אותנו, היה סבלני, נעים הליכות, וניהל את הצילום והזמנים בצורה נינוחה ומקצועית. אפילו היה לנו זמן לקפה בין הצילומים! אנחנו בטוחים שבזכות האווירה הנעימה שהוא השרה נראינו בתמונות יותר שמחים, טבעיים ונינוחים. עוד לשבחו - החתונה שלנו הייתה מצומצמת מאוד, והיו מעט אנשי מקצוע. יניב מיוזמתו הגדיל ראש וניהל את העניינים, הוא היה כביכול "מנהל האירוע שלנו" ודאג לארגן את הטקס. ולסיכום - אנחנו שמחים שבחרנו ביניב. הוא בהחלט היה הבחירה הטובה ביותר מבחינת אנשי המקצוע שהיו לנו באירוע (ולמען הסר ספק - היינו מרוצים ביותר מכל אנשי המקצוע שבחרנו). אם היינו צריכים לבחור שוב - לא היינו חושבים פעמיים. בהחלט היינו פונים אל יניב!"