צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
יניב באיו הינו צלם אירועים בעל ותק וניסיון של למעלה מ- 16 שנה בתחום, המנהל חברת צילום. בחברה שלושה שותפים, מבכירי הצלמים בארץ, שלמדו בבצלאל, בבית הספר לקולנוע סם שפיגל ובקמרה אובסקורה.

יניב מתעד את הרגעים המאושרים בחתונות ובאירועים של לקוחותיו הרבים, מתוך אמונה שהצילומים הם חלק מהחוויה שהזוג עובר ביום האירוע, ושצריך לראות את הכימיה ואת "הקליק" בכל פריים ובכל שוט בווידיאו.

צילום ספונטני ואומנותי

שני צלמים ילוו אתכם לאורך כל היום של האירוע – צלם וידיאו וצלם סטילס. הצוות ידאג לתעד באופן ספונטני וחופשי את כל הרגעים החשובים של בני הזוג. הצוות מצלם בלוקיישנים מעניינים ובלתי שגרתיים, ועושה שימוש בציוד מתקדם, הכולל מגוון עדשות ופלאשים, ובתאורה חמה וקרה, כדי ליצור משחקי אור וצל ואווירה מיוחדת בתמונות. כל זאת, בהתאם לסגנון הייחודי של העסק, השואב את השראתו מסגנון הצילום הקולנועי.
בנוסף לכך, התמונות מצולמות במצלמות SLR באיכות HD מלאה. לאחר האירוע הן עוברות עריכה מושקעת ואיכותית, ונוצר סרטון קצר של כל רגעי השיא מהחתונה ומצילומי החוץ. אנו לא עוזבים את הזוג, ומלווים אותו בכל הרגעים הקטנים.

בכל פריים אנו משקיעים מחשבה ודמיון. הצוות יושב עמכם לפני היום הגדול, חושב על לוקיישנים מעניינים ובמהלך היום עצמו יוצר משחקים של אור וצל ושל מרחק וצבע, תוך שילוב סיטואציות מרגשות, שמחות ומעניינות שמתרחשות ב- LIVE.
 
יניב באיו
 

אלבום דיגיטלי בהתאמה אישית

אחרי חתונתכם תבחרו את התמונות, ותהיו שותפים בעריכת האלבום. בסיום התהליך תקבלו אלבום דיגיטלי ואלבום פיזי מקצועיים, אשר עוצבו בהתאמה אישית על-ידי מעצבות גרפיות מקצועיות.

המשרד נמצא במושב רמות השבים ליד צומת רעננה דרום. לקוחותינו הרבים יעידו כי הצוות הצליח לשחרר מהנוקשות גם את מי שלא אוהב להצטלם, לגרום לו ליהנות מכל יום הצילומים המלא בצחוק ולהרגיש בנוחות.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים. נשמח לענות על כל שאלה!